AUDIOBOOKI „”WIELKA UCIECZKA DZIADKA” ” i „BABCIA RABUŚ”

Dzień dobry 😊

W tym tygodniu mam dla Was dwie propozycje audiobooków do wysłuchania Davida
Walliamsa pt.: „WIELKA UCIECZKA DZIADKA”  oraz „BABCIA RABUŚ”.

To miłe i zabawne opowieści, dzięki którym pośmiejecie się.

Życzę dużo zdrowia,  miłego odbioru i udanego weekendu.

Pozdrawiam 😊

Edyta Stanisławek

David Walliams „Wielka ucieczka dziadka” | audiobook

Link do słuchania:

https://www.youtube.com/watch?v=e7SJEtQtFsY

Czyta Jarosław Boberek.

Kiedy Dziadek się zestarzał, zaczęła zawodzić go pamięć. Myślał, że nadal trwa druga wojna światowa, a on jest asem przestworzy Królewskich Sił Powietrznych…

Kiedy Dziadek musiał zamieszkać w domu spokojnej starości „Zmierzch Życia”, czuł się jak w obozie jenieckim. Postanowił stamtąd uciec. W misterny plan wtajemniczył tylko swojego ukochanego wnuka. Czy uda im się przechytrzyć przebiegłą siostrę przełożoną pannę Wieprzyk? Czy zdołają umknąć przed jej podejrzanym personelem medycznym?

David Walliams „Babcia Rabuś” | audiobook

Link do słuchania:

https://www.youtube.com/watch?v=DoKNiN4QpYI

Czyta Jarosław Boberek.

Przezabawna opowieść o babci, która wieczorami opiekuje się wnuczkiem…

“Babcia Rabuś” jest fenomenem brytyjskiej literatury dziecięcej. Została przetłumaczona na 27 języków, a na liście bestsellerów zajmowała pierwsze miejsce dłużej niż jeden z tomów cyklu o Harrym Potterze. Początkowo znudzony graniem w Scrabble i degustowaniem zupy kapuścianej chłopiec przestaje się nudzić, gdy okazuje się, że w metalowej puszce na półce znajduje się skarb…