AUDIOBOOKI „MÓJ PIĘKNY SYN” i „MAŁY MILIARDER”

Dzień dobry 😊

W tym tygodniu mam dla Was propozycję audiobooków do wysłuchania pt.: „MÓJ PIĘKNY SYN” Davida Sheffa oraz „MAŁY MILIARDER” Davida Williamsa.

Życzę miłego odbioru i udanego weekendu.
Pozdrawiam 😊
Edyta Stanisławek

Link do słuchania:

https://www.youtube.com/watch?v=f4FVm4yqAX4

„Mój piękny syn” Davida Sheffa to opowieść, która pokazuje bezkres ojcowskiej miłości i pułapkę, jaką jest uzależnienie.
czyta: Adam Bauman
Pierwsza tak szczera książka o buncie dorastającego chłopaka, opowiedziana przez ojca, który ze wszystkich sił walczy z uzależnieniem syna od metamfetaminy. Porywająca i rozdzierająca serce opowieść o miłości rodzica do dziecka, studium zdobywania życiowej mądrości. Przejmujące świadectwo ojca, który zadaje sobie pytanie, co zrobił albo czego nie zrobił, że jego wspaniałe, zdolne i wrażliwe dziecko zaczęło się buntować, popełniać błędy i pogrążać w uzależnieniu. Czy jest odpowiedzialny za nałóg własnego syna?

„MAŁY MILIARDER” Davida Williamsa.

Link do słuchania:

https://www.youtube.com/watch?v=YKdnnavCXes

Posłuchajcie wzruszającej historii Józka Buraka – najbogatszego chłopca na świecie
Czyta: Jarosław Boberek
Józek Burak jest najbogatszym chłopcem na świecie. Może pływać w pieniądzach. Dosłownie. Ma zjeżdżalnię wodną, która prowadzi z jego sypialni wprost do ogromnego basenu. Własny tor wyścigowy w ogrodzie. Kolejkę górską na tyłach domu. Krokodyla. W dniu dwunastych urodzin dostaje od swojego Taty czek na dwa miliony funtów. Ale prosi o jeszcze jeden prezent. Taki prawdziwy.