JUBILEUSZOWE XXXV IGRZYSKA LA „NIKE 2019”

Podsumowaniem tych lekkoatletycznych zmagań było zajęcie I miejsca przez uczniów naszej szkoły w punktacji zespołowej chłopców starszych. Wyniki chłopców: Sebastian Wysocki – I miejsce (bieg na 200 m), II miejsce (bieg na 100 m), Adam Szybkowski – II miejsce (pchnięcie kulą), II miejsce (bieg na 1500 m), Miłosz Jesionek – I miejsce (bieg na 200 m), Mateusz Sońdka – I miejsce (bieg na 800 m), Bartek Szpiega – II miejsce (bieg na 3000 m), Sławek Wachowiak – II miejsce (skok w dal), Szymon Pietrzak – IV miejsce (pchnięcie kulą), Drużyna: Sławek Wachowiak, Bartek Szpiega, Mateusz Sońdka i Sebastian Wysocki – I miejsce (sztafeta 4×100 m) Wyniki dziewcząt: Martyna Lachowicz – II miejsce (pchnięcie kulą), IV miejsce (bieg na 100 m), Kamila Nieruszewska – II miejsce (bieg na 1500 m), III miejsce (skok w dal), Monika Pruszinska – II miejsce (skok w dal), III miejsce (bieg na 400 m) Trenerką całej reprezentacji była pani Teresa Nalewajko. Wszystkim naszym zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy!!!