XXIII REGIONALNY MITING PŁYWACKI „SPRAWNI RAZEM”

14 marca 2019 r. odbył się w Pile XXIII Regionalny Miting Pływacki „Sprawni Razem”, organizowany przez Nadnoteckie Stowarzyszenie Społeczno-Sportowe „Sprawni Razem” Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Mateusz Jarych – klasa IIIa, Adam Szybkowski, Miłosz Jesionek, i Przemysław Ślusarz – wszyscy klasa Ia. Mateusz Jarych zajął I miejsce w stylu dowolnym i grzbietowym, i został najlepszym zawodnikiem mitingu i otrzymał puchar Starosty Pilskiego. Miłosz Jesionek zajął III miejsce w stylu klasycznym, Adam Szybkowski IV miejsce w stylu klasycznym, a Przemysław Ślusarz V miejsce w stylu dowolnym. Chłopcy zwyciężyli także w sztafecie 4x50m. Mateusz Jarych i Miłosz Jesionek będą reprezentowali nasz region na Mistrzostwach Wielkopolski w Rawiczu. Wszystkim naszym pływakom serdecznie gratulujemy.